KeyCreator 2½ ve 3 eksen NC paketi direkt olarak takımyolları, NC kodları ve iş emri kağıdı oluşturma gibi özelliklerin KeyCreator ortamında çalıştırılmasına izin verir. Başka bir yazılım sistemini öğrenmeye gerek kalmaz ve makul fiyatıyla işleme yaparken de zaman kazanmanızı sağlar. Dahası CAD/CAM programları arasında data transferi gibi sorunlu bir işlem gerekmediği için tahmininizden çok daha fazla zaman kazanabilirsiniz.

KeyCreator'ı hem tasarım hem de NC programlama için kullanıyor olmak; NC kodları için model, ayarlar ve takımyollarının tamamının aynı projede kaydolması ve daha iyi bir organizasyon anlamına da gelecektir.

KeyCreator NC 2½ Axis Package
Delik delme, profil dolanma, havuz boşaltma ve takımyolları özelliklerini barındırır.

KeyCreator NC 3 Axis Package
2½ eksen fonksiyonlarına ek olarak, kontur boşaltma, zik-zak, tek-yönlü işleme ve yüzey takibi ile kaba işleme ve kalem freze gibi takımyolu oluşturma seçeneklerini barındırır. Finish opsiyonları olarak da düzlemsel, radyal, plato ve UV yönlü ayrıca kalem takibi ve 4.eksen indeksleme desteği sunar.

KeyCreator NC paketi tüm freze stratejileri için takımyollarının yeniden oluşturulmasını desteklemektedir. Dünya çapında yaygın olarak bulunan Post Processorler de bu paketlerin içerisinde yer almaktadır