CADMeister/CAM tümleşik tasarım ve üretim ortamı sayesinde saç kalıp ve plastik kalıp işlemeyi optimize ve otomize eder. Japon imalat sanayinden aldığı geribeslemeleri aynen CADMeister'a yansıtarak tüm üretim endüstrilerine fayda sağlayacak çözümler üretmiştir.

Japon endüstrisinin lider sistemi kullanıcıya işleme hassasiyeti ve yüksek işleme verimi sağlamaktadır. Entegre CAD/CAM doğası sayesinde CADMeister kullanıcısının verimli işleme prosesi tasarlamasını sağlar. Müşterilerin deneyimleri kolaylıkla program içerisine aktarılabilir ve bu deneyimler ürünlere yansıtılabilir.

Tasarım ile atölye arasındaki birlikteliği sağlayan, tasarımdan gelen bütün işleme bilgilerini bünyesinde bulundurarak, atölyede otomasyonu sağlayarak kullanıcı kaynaklı oluşabilecek hataları minimize eder. İşleme emrini otomatik olarak oluşturarak, dökümantasyon için harcanan zamanı ortadan kaldırır. Adam-saat başına düşen maliyet, kullanıcı kaynaklı meydana gelebilecek hataların azaltılması sonucu kazanılan zaman programa yapılan yatırımı çok kısa zamanda geri kazandırmaktadır.

Tecrübenizi CADMeister'a öğretin
Malzeme, takım tipi veya işleme tipine göre alternatiflerde önerilen işleme parametreleri sistemin varsayılanları olarak donatılmıştır. Kullanıcı isterse tecrübesini CADMeister'a aktarabilir ve optimum takımyolu oluşturulabilir ve bu takım yolunda kolaylıkla değişiklik yapılabilir. Aktarılan bilgiler kütüphanede saklanabilir.

CADMeister'ın felsefesi: Super3S...
CADMeister kullanıcısına 3S kuralıyla güven vermektedir:

Speed: İşin verimliliğini artırır ve üretim zamanını kısaltır.

Sure: Hatasız takımyollarıyla kaliteyi artırır ve finish operasyonu sürecini kısaltır.

Save: Atölyede insan gücü kullanımının azalmasını sağlar.

CADMeister CAM hakkında detaylı bilgi

Bilgi İstiyorum